חזרה לכותרות החדשות

דור ההמשך-ב' טבת תשע'ט

ישיבת שעלבים קיימה ביום שני ב' טבת, יום מיוחד לילדי ונכדי בוגרי ישיבת ההסדר. הישיבה הזמינה את הילדים והנכדים שחוגגים בר מצווה בשנה זו, מתוך רצון להכיר להם את הישיבה בה גדלו הוריהם וסביהם.

במהלך היום התקיימה גם סדנת תפילין לילדים והם קיבלו לביתם סידור וערכת כתיבת סת"ם.

הרב מיכאל ימר, ראש ישיבת ההסדר שפגש את הילדים אמר : "בוגרים רבים יצאו תחת בית המדרש שלנו, התרגשנו כולנו לראות שלחלק מאותם תלמידים שישבו על ספסלי בית המדרש הזה יש כבר היום נכדים שחוגגים בר מצווה, וכן שמחנו מאד לראות איך בוגרנו מעניקים את ערכי הישיבה לדורות הבאים".

עמיהוד פרידמן אחד מבוגרי הישיבה שהיה בכנס, כתב לאחר מכן את הדברים הבאים:

"הישיבה חגגה בר מצווה לילדי ונכדי  בוגרים. מפגש מרגש ומעצים, מחד לילדים לפגוש את בית הגידול של אביהם ומורשתם, לחוות את התרגשות ושמחת האבות ופעילות בר מצווה והתנסות בכתיבת סת"ם. כמו כן הם חוו דיון מפרה בנושא משמעות הבר מצווה וסיכום מאת ראש הישיבה וקבלת שי.

להורים ממגוון מחזורים - היה זה מפגש מעניין, שיח פתוח בנושא החינוך, פניה המתחדשות של הישיבה המתובלים בדברי תורה השזורים בפעילות היומיומית שלנו -  אלו שצמחו מבית המדרש הייחודי של שעלבים.

שמחנו לשמוע בוגר בוגר והמטען שהוא נשא עימו מבית המדרש ולשמוע על הצמיחה המקורית והמרעננת של הישיבה בתוך המנעד העצום של ישיבות ההסדר בדור הדורש ומתמודד עם אופי הדור החדש.

נשמח להיות שותפים ליצירה המתחדשת ולשמור על קשר עם הישיבה".

להגדלה, לחץ על התמונות