חזרה לכותרות החדשות

שבת פרשת וירא-שבתון אירוח

בשבת פר' וירא התארחו שיעור א' בליווי ר"מ השיעור הרב עופר אונגר, בשכונת ברכפלד במודיעין עילית. בליל שבת התקיימה התפילה בישיבת "מיר" ולאחר סעודה מרוממת בדברי תורה ובשירה התכנסו בביתו של ראש ישיבת "מיר" לעונג שבת ודברי תורה. משם המשיכו לטיש חסידי בבית המדרש של חסידי ויזניץ. למחרת בבוקר התקיים שיעור עיון מפי אחד הרמי"ם בישיבת "מיר".  במהלך הסעודה נאמרו דברי תורה חזקים וערכו פעילויות גיבוש יפות.  בסעודה שלישית היתה שיחת חיזוק ממשגיח הישיבה. היתה שבת מרוממת וחזקה ביותר !!!

בשבת זו התקיים שבת גיבוש בישיבת בית א-ל לשיעור ב' בליווי ר"מ השיעור הרב זכריה רבינוביץ, עם שיחות  מרתקות לאורך השבת. בליל שבת התקיים עונג שבת עם הרב יאיר רוזנטל שדיבר על החשיבות לחוות את שנות ה'ישיבה 'בגדלות' ולא ב'בינוניות'. לאחר מכן התקיים מפגש עם ראש ישיבת בית אל הרב זלמן מלמד, שדיבר על הצורך בדורנו לעלות קומה באהבת ה' וממילא ע"י כך ידחו כל הפיתויים. בקידוש בבוקר התקיימה שיחה של הרב משה עסיס (חותנו של הרב רבינוביץ) שדיבר על נק' השקה בין תורה ומדע. אחה"צ התקיים סיור מרתק מפי ד"ר חגי בן ארצי באתר 'חלום יעקב'. בסעודה שלישית התקיימה שיחה של הרב יצחק סבתו ראש הישיבה הגבוהה במצפה יריחו, בענייני הפרשה והשתקפותם לדורנו.  

שבת פרשת וירא זכינו תושבי המושב "רמות מאיר", לחיזוק רוחני אמיתי ומיוחד. זכינו לארח חבורה מיוחדת ומרגשת של בחורים נפלאים משיעור ד׳ מישיבת ההסדר בשעלבים יחד עם הר"מ שלהם הרב נתנאל לוריא הי"ו. הבחורים הגיעו מלאים רצון טוב והנעימו את השבת בשירים ופיוטים ובדברי תורה מתוקים לאורך כל השבת . חברי הקהילה שלנו ברמות מאיר הוקסמו מהבחורים הנפלאים ונוצר חיבור עמוק ואמיתי. אשרינו שזכינו. מודים ומעריכים את היוזמה הברוכה של ראש הישיבה הרב מיכאל ימר, שמחנך את הבחורים לעשייה ברוכה שכזו. אילן סעדה רב מועצת גזר.