חזרה לכותרות החדשות

ערב פרידה ממתגייסי חודש אדר תשעז

ביום רביעי י' אדר התקיים ערב פרידה מתלמידנו המתגייסים לצה"ל. בתחילת הערב פתח ראש הישיבה בדברי פתיחה למשתתפי הערב ולמתגייסים והתקיים "סיום" מסכת מפי נציג המתגייסים אביה יעיש. כיבד אותנו בנוכחותו הראשל"צ הרב יצחק יוסף שליט"א, שדיבר על שאיפות בלימוד תורה בצורה עיונית וטובה. הרב בירך אישית כל תלמיד היוצא לצבא.
לאחר דברי הרב התקיימה סעודה עם הורי המתגייסים, ובמהלכה ההורים בירכו את המתגייסים וחילקו לכל מתגייס שי אישי. מצגת על הוואי הישיבה הוצגה לסועדים, והתלמידים הביעו את הכרת הטובה לישיבה ולעומד בראשה הרב מיכאל ימר.
לאחר הסעודה התקיימו כמה "סיומי" מסכת ע"י 14 תלמידים עם כלל תלמידי הישיבה. כיבד אותנו בנוכחותו הרה"ר הרב דוד לאו שליט"א שדיבר על עמל התורה ויציאה לצבא מתוך "לעזרת ה' בגיבורים". לאחריו דיברו רה"י הרב מיכאל ימר, סמנכ"ל הישיבה ר' יהודה פרוידיגר, ר"מ השיעור הרב נתנאל לוריא, נציג ההורים הרב מוטי פוגלמן, נציג רמי"ם בני חו"ל הרב עזרא שפירא. כל אחד מהם הביע בדרכו הייחודית את עניין היציאה מחיי הישיבה לשירות הצבאי, וכל אחד בירך את התלמידים שיצאו לשלום ויחזרו לשלום. נציגי המתגייסים, אריאל חי מנחם ודוד גולדשיין הביעו את הכרת הטובה לישיבה ובירכו את צוות הישיבה.

להגדלה, לחץ על התמונות